Замовити автоматичний облік і аналіз фінансів на підприємстві

  • Актуальні дані і розгорнута аналітика
  • Облік доходів і витрат
  • Легкий аудит і звітність
  • Фінансове планування та стратегія
Залишити заявку
Замовити автоматичний облік і аналіз фінансів на підприємстві
Актуальні дані і розгорнута аналітика

Актуальні дані і розгорнута аналітика

Модуль фінансової аналітики від Basic CRM - зручний інструмент адміністрування фінансів на підприємстві. Незалежно від розміру компанії, кількості торгових точок, офісів або філій, система дозволяє власнику завжди бути в курсі справ. Для отримання інформації, не потрібно чекати, поки бухгалтер підготує звіт.

Власник або інша особа з відповідним рівнем доступу може вибрати потрібні поля в модулі Аналітики (період, підрозділ, стаття витрат) і створити актуальний звіт за кілька секунд. Дані оновлюються постійно в режимі онлайн. Маючи доступ до CRM навіть перебуваючи поза офісом, керівник отримує інформацію про стан рахунку, доходи та витрати компанії.

Банківська виписка доступна прямо в інтерфейсі CRM системи, не потрібно переходити в сторонні додатки або дзвонити в банк. Якщо в компанії кілька рахунків у різних валютах, аналітика дозволяє побачити доходи по кожному рахунку окремо.

Облік доходів і витрат

Облік доходів і витрат

Точна інформація про доходи та витрати всіх підрозділів, офісів або торгових точок дозволяє власнику бізнесу управляти фінансовими потоками з максимальною ефективністю. Актуальні дані за будь-який період завжди під рукою для цілей планування або оптимізації.

Можна робити вибірки за будь-який період діяльності компанії (тиждень, місяць, квартал, рік або будь-який довільний проміжок часу). Доступно порівняння двох періодів і дані про збільшення / зниження показників в процентному співвідношенні. Окремі звіти складаються для кожної торгової точки або філії. Загальний звіт показує сукупність доходів і витрат по підприємству.

Витрати розбиті на змінні і постійні. Змінні залежать від обсягу продажів, постійні - після валового прибутку. Дані по витратах відображаються в процентному і грошовому відношенні. Таким чином, користувач бачить не тільки суми, але і яку частину виручки забирає закупівельна вартість товару та інші обов'язкові статті.

Легкий аудит і звітність

Легкий аудит і звітність

Можливість самостійно генерувати фінансовий звіт дозволяє власнику або фінансовому директору отримати уявлення про поточні справи, не чекаючи бухгалтера. Завдяки докладної аналітиці бухгалтер може підготувати звіт для аудиторської перевірки або податкової служби за кілька хвилин.

Аналітика доходів і витрат дозволяє вчасно побачити зростання прибутку або можливі збитки. Завдяки точним даними, компанія може перенаправити фінансові потоки, оптимізувати оподаткування і планувати податкове навантаження.

Детальна аналітика по кожному відділу або торговій точці доступна в будь-який час для підготовки не тільки зовнішніх, а й внутрішніх звітів компанії. Для формування статистики перед фінансовим нарадою або зборами ради директорів, необхідно вибрати необхідні дані для експорту. Розгорнутий звіт буде згенеровано за кілька секунд.

Фінансове планування та стратегія

Фінансове планування та стратегія

Планування стратегії розвитку підприємства має грунтуватися на точних даних. Завдяки фінансовій статистиці власник або керівник отримує повну картину. Дізнатися, які напрямки приносять найбільший прибуток, а які є збитковими, тепер можна за пару хвилин. Досить вибрати порівняльний аналіз за необхідні періоди.

Відстежуючи динаміку фінансових показників, в тому числі сезонні продажу, можна правильно розставляти пріоритети. Враховуйте витрати на маркетинг, утримання офісу та інші обов'язкові пункти. Аналізуйте, де можна скоротити бюджет без втрати якості.

Дізнайтеся, скільки коштів є на банківських рахунках і в касах компанії в даний момент. Які витрати вже оплачені і які плануються в поточному місяці. Аналізуйте фактичні та очікувані надходження в індикаторі оплат. Використовуйте фільтри в аналітиці для отримання будь-якої необхідної інформації.

Що Ви отримуєте:

Фінанси під контролем

Отримайте детальну банківську виписку, не переходячи в клієнт-банк. Актуальна інформація про доходи та витрати доступна завжди.

Потужний інструмент аналітики

Не чекайте, поки бухгалтер підготує звіт про прибуток і збитки. Дивіться точні дані про рух коштів в грошовому та відсотковому співвідношенні.

Управління бюджетом

Розподіліть фінансові надходження, оптимізуйте оподаткування завдяки докладної інформації про майбутні доходи та витрати.

Впровадження аналітики за 1 день

Автоматизація фінансового обліку для підприємств будь-якого масштабу!

  • Повний облік доходів і витрат
  • Актуальні дані в одному інтерфейсі
  • Потужна аналітика
  • Фільтри для деталізації звітів
Безкоштовна консультація
Впровадження аналітики за 1 день