Замовити автоматичне створення документів

  • Простий і зручний документообіг
  • Автоматизація бухгалтерської звітності
  • Простота використання
  • Прозорість для керівника
Залишити заявку
Замовити автоматичне створення документів
Простий і зручний документообіг

Простий і зручний документообіг

Складання комерційних пропозицій і договорів, виставлення рахунків та оформлення різної документації для закриття угод – важлива частина процесу продажів. Співробітник відділу продажів працює з великою кількістю інформації. За статистикою менеджер витрачає більше 50% робочого часу на роботу з документами і відправку їх клієнтам. Також кілька годин в тиждень йде на внесення правок, виправлення помилок, складання звітності та перевірку.

Функціонал автоматичної генерації документів дозволяє економити час на складання індивідуальних комерційних пропозицій з переліком цін і послуг. Basis CRM дозволяє автоматично створювати пропозиції, прикріплюючи готові розрахунки і вартість товарів прямо з CRM. Готова комерційна пропозиція формується протягом 30 секунд.

У компанії може бути декілька типових шаблонів для внутрішніх і зарубіжних контрагентів і клієнтів. Можна підготувати необмежену кількість шаблонів договорів на будь-якій мові з урахуванням специфіки бізнесу.

Для автоматичного створення документа необхідно вибрати потрібний шаблон і система сформує документ з реєстраційними даними компанії, включаючи повну назву, адресу, банківські реквізити і дані про реєстрацію в податкових органах. Інформація про компанію зберігається в картці клієнта. При внесенні змін нові дані будуть використані для створення наступних документів.

Автоматизація бухгалтерської звітності

Автоматизація бухгалтерської звітності

Basis CRM економить час на складання і відправлення бухгалтерської звітності. Первинна і закриваюча документація (рахунки, акти виконаних робіт, товарні та податкові накладні та чеки) формуються автоматично. Тепер для виставлення рахунків не потрібно залучати бухгалтера компанії. Менеджер, що працює за угодою, може самостійно підготувати рахунок і накладну.

Всі документи створюються автоматично на кожному етапі воронки продажів. Після оплати рахунку достатньо натиснути чекбокс в картці клієнта для формування акта виконаних робіт. Якщо товар відвантажено, також легко згенерувати накладну. Електронні копії документів експортуються в зручному форматі (Word, Excel, Pdf) для відправки і роздрукування.

З Basis CRM бухгалтерія ефективно витрачає робочий час. Тепер основне завдання бухгалтера - підведення фінансових підсумків і складання податкової звітності, а не рутинна робота по створенню документів. Генерація документів скорочує витрати на ведення документообігу малих, середніх і великих підприємств.

Простота використання

Простота використання

Для початку роботи з автоматичною генерацією документів не потрібне додаткове навчання персоналу навичкам програмування. Базовий досвід роботи за комп'ютером і знання пакету офісних програм дозволяють будь-якому співробітникові створювати потрібні документи.

Сформовані угоди, комерційні пропозиції і рахунки автоматично синхронізуються після збереження. Всі дані доступні в картці клієнта і підприємства, і доступні для перегляду всім авторизованим співробітникам.

Документи легко відправити на пошту клієнта. Після формування замовлення, менеджер може виставити рахунок на оплату і відправити покупцеві. Для складання договору або підготовки інвойсу не потрібно мати юридичну або бухгалтерську освіту. Готові шаблони виключають помилки. У співробітника завжди актуальна версія договору, а дані клієнта автоматично імпортуються з картки клієнта.

Прозорість для керівника

Прозорість для керівника

Завдяки автоматичній генерації документів і збереженню в системі, супервайзер, фінансовий директор і власник підприємства можуть в будь-який момент отримати доступ до всіх документів компанії. Звітність може бути надана при необхідності податковим або іншим перевіряючим органам в електронному вигляді. Тепер немає потреби зберігати громіздкі папки.

В готовий шаблон документів можна вставити підпис і печатку керівника або відповідальної особи. Це економить час на узгодження і візування. Генерування документа в межах однієї хвилини - більш, ніж в 20 разів швидше звичайного оформлення. Співробітники не будуть відволікати керівника для підписання. Можливість зловживань виключається, так як всі створені документи зберігаються в CRM і доступні для перевірки.

Функціонал автоматичного генерування документів Basis CRM - простий і сучасний інструмент повсякденної роботи для всіх співробітників підприємства. Позбавлення від рутинної роботи підвищує KPI менеджерів в кілька разів.

Що Ви отримуєте:

Документи в пару кліків

Створюйте будь-які корпоративні документи в потрібному дизайні. Документообіг простіше і швидше, ніж будь-коли. Так - автоматизації, немає - рутині!

Економія часу на роботу і навчання

Все інтуїтивно просто. Дані інтегруються з CRM, помилки і людський фактор зведені до мінімуму. У базі завжди актуальна версія цього видання.

Гнучкість роботи і спільний доступ

Будь-який шаблон адаптується під потреби компанії і доступний всій команді. Керівник завжди в курсі роботи, всі документи під рукою.

Автоматизація документообігу за 1 день

Функціонал автоматичного створення документів від Basis CRM скорочує час і витрати на оформлення документів в 20 разів!

  • Автоматичне формування за шаблоном
  • Мінімізація рутинної роботи
  • Ефективне використання робочого часу
  • Виключення помилок в документах
Безкоштовна консультація
Автоматизація документообігу за 1 день