Замовити Автоматичне сповіщення клієнтів

  • Мультиканальні сповіщення
  • Миттєві повідомлення по всій базі
  • Підвищення лояльності клієнтів
  • Єдине вікно і готові шаблони
Залишити заявку
Замовити Автоматичне сповіщення клієнтів
Мультиканальні сповіщення

Мультиканальні сповіщення

Сповіщення клієнтів - двигун продажів багатьох бізнесів. Швидко повідомити сотні людей про знижки, розпродажі, статус замовлення або доставки просто необхідно, щоб забезпечити високий рівень сервісу. Чим більше клієнтська база, тим складніше знайти універсальний спосіб інформування - одні вважають за краще смс, інші читають повідомлення в месенджерах, третім зручніше отримати лист по електронній пошті.

Який би спосіб повідомлення воліли ваші клієнти, тепер не потрібно вибирати. Basis CRM пропонує універсальне рішення - розумну систему мультиканального сповіщень. У картці клієнта в CRM необхідно відзначити кращий спосіб інформування. Далі менеджер створює розсилку про будь-яку подію і натискає кнопку "Відправити". Система сама визначає, спосіб відправки. Таким чином, всі клієнти отримають важливе повідомлення незалежно від того, яким способом вони звикли отримувати інформацію.

Система мультиканального сповіщень дозволяє інтегрувати CRM з сервісами смс і email розсилок. У відповідному меню по завершенню відправки доступний звіт про доставку. Ви можете бачити, скільки клієнтів відкрили повідомлення. Окремо доступні звіти про невдалі доставках (номер неактивний, неробочий адреса електронної пошти тощо)

Миттєві повідомлення по всій базі

Миттєві повідомлення по всій базі

Автоматичні оповіщення відправляються в режимі реального часу або за заданим графіком. Це означає, що незалежно від кількості контактів в базі, всі передплатники отримають повідомлення практично одночасно. Сервіс автоматичних повідомлень дозволяє економити час співробітників - більше не потрібно відправляти особисті листи клієнтам, система сама відправить повідомлення по шаблону.

Доступна опція гнучких списків. Для відправки повідомлень певної категорії клієнтів, можливий експорт списку контактів і завантаження в систему для відправки повідомлення. Статус доставки повідомлення відображається в картці клієнта.

Сервіс миттєвих автоматичних повідомлень - це економія робочого часу співробітників і засобів компанії. Система дозволяє говорити з клієнтом замість продавця. Перевага повідомлень в тому, що клієнт може ознайомитися з повідомленням у зручний для нього час (під час перерви або після роботи). У той час як дзвінок від менеджера з продажу в робочий час може сприйматися як дратівливий чинник.

Підвищення лояльності клієнтів

Підвищення лояльності клієнтів

Впровадження системи автоматичних повідомлень дозволяє підвищити лояльність клієнтів. Інформування про статус замовлення або доставки, зміни робочого графіка, знижки, розпродажі дає можливість нагадати про себе і підтримувати зв'язок з клієнтом. Використовуйте систему оповіщень, щоб привітати клієнтів з днем народження або святом, пропонуючи особливі умови обслуговування.

Автоматичні оповіщення можна використовувати для отримання зворотного зв'язку про товари і послуги або відвідуванні закладу. Надішліть клієнту повідомлення з опитуванням, щоб дізнатися про його враження і поліпшити сервіс. Інтеграція чат-бота в Telegram дозволяє налаштувати відповіді на актуальні питання та консультувати клієнтів цілодобово, навіть коли офіс закритий.

Функціонал автоматичних повідомлень можна інтегрувати з програмою лояльності. Система автоматично проінформує клієнта про наявність балів або бонусів, коли їх кількість досягне певного рівня. Можлива відправка повідомлень через задані проміжки часу (щомісяця, квартал або раз на рік).

Додатково інтегрована можливість регулювання кількості повідомлень. Клієнт сам вибирає, скільки повідомлень він хоче отримувати і як часто. Якщо послуга більш не актуальна, одержувач може відмовитися від розсилки - відповідний маркер з'явиться в картці клієнта в CRM.

Єдине вікно і готові шаблони

Єдине вікно і готові шаблони

Після першого контакту з клієнтом вся інформація фіксується в CRM і доповнюється в міру подальшого зіткнення. Незалежно від способу взаємодії (СМС, Viber, Telegram, Facebook Messenger або Email розсилка), всі надіслані повідомлення зберігаються в системі.

Менеджеру не потрібно відправляти повідомлення з особистого телефону, листування не загубиться при звільненні працівника. Будь-, у кого є доступ до CRM компанії, може побачити всю історію повідомлень починаючи з першого контакту.

Створення шаблонів повідомлень для кожного виду повідомлень дозволяє виключити помилки і людський фактор. Можливе створення необмеженої кількості шаблонів для кожного етапу воронки продажів - інформаційні, що залучають, продають повідомлення. Для керівництва компанії доступна наскрізна аналітики по всьому розсилок і кожному каналу окремо.

Що Ви отримуєте:

Автоматизація комунікацій з клієнтами

Відправляйте повідомлення новим і постійним клієнтам без додаткового навантаження на відділ продажів. Всі повідомлення в картці клієнта, доступ 24/7.

Підвищення продажів і лояльності

Нагадуйте про себе, пропонуйте знижки і особливі умови. 5 каналів цифрових повідомлень для збільшення ефективності і клієнтського сервісу.

Інтеграція з безліччю сервісів

Вибирайте зручний сервіс SMS і email-розсилки для інформування клієнтів. Додавайте чат-бот для автоматичних відповідей на часті питання.

Автоматичні оповіщення за 1 день

Basis CRM дозволяє інтегрувати безліч сервісів SMS, email розсилок, чат-боти в Viber і Telegram. Рішення розробляються з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

  • Автоматизація комунікацій з клієнтами
  • Економія маркетингового бюджету і часу
  • Оптимізація ресурсів компанії
  • Не потрібно додаткове навчання
Безкоштовна консультація
Автоматичні оповіщення за 1 день