Купити ХМАРНЕ СХОВИЩЕ ФАЙЛІВ

  • Документи завжди під рукою
  • Безпека і оптимізація витрат
  • Масштабованість і синхронізація
Залишити заявку
Купити ХМАРНЕ СХОВИЩЕ ФАЙЛІВ
Документи завжди під рукою

Документи завжди під рукою

З кожним роком зростає кількість даних для корпоративного і особистого використання. Basis CRM - це функціональне сховище для ваших документів. Завантажуйте всі необхідні документи в картку клієнта, компанії, прикріплюйте до угоди бухгалтерську і комерційну документацію. Завдяки хмарного сховища всі файли під рукою.

Кожен користувач може завантажувати офісні файли в будь-якому форматі (doc, excel, pdf та інші), мультимедійні дані, включаючи зображення і відео. Розмір одного файлу не повинен перевищувати 200 МБ. Після завантаження файл зберігається в системі і доступний всім авторизованим особам. Розмір хмарного сховища можна збільшити при необхідності.

Документи в хмарному сховище надійно захищені від несанкціонованого доступу. Переглядати і завантажувати файли можуть тільки співробітники компанії, що мають логін і пароль. Можливе налаштування обмеження доступу, що дозволяє вирішити перегляд і заборонити скачування файлів. Всі логи дій користувачів зберігаються в системі, тому ви завжди можете перевірити, хто відкривав, вносив зміни, видаляв файли. Зберігаючи важливі документи в хмарі, можна не турбуватися про їх зникнення в разі поломки комп'ютера, збою на сервері або вірусної атаки.

Безпека і оптимізація витрат

Безпека і оптимізація витрат

Хмарне файлове сховище Basis CRM має вищий рівень безпеки. Відмовостійкість системи забезпечена серверами, де інформація дублюється в декількох копіях. Ви можете бути впевнені, що важливі файли не зникнуть в самий невідповідний момент. Переглядайте документи в CRM з мобільного телефону або будь-якого електронного пристрою без прив'язки до робочого комп'ютера.

Хмарне сховище дозволяє уникнути додаткових витрат. Локальне зберігання дані пов'язано з великими витратами на покупку і обслуговування серверів, приміщення для їх розміщення і електроенергію. До того ж, завжди є ризик нанесення фізичної шкоди - взлом, затоплення і пожежа. Малі обсяги даних, які зберігаються на незахищених комп'ютерах можуть бути вкрадені або втрачені через відмову техніки.

Хмарне сховище даних - це захист документів від неправомірних дій конкурентів або рейдерського захоплення. Після виходу з CRM, копії файлів не зберігаються на локальному комп'ютері і не доступні третім особам.

Масштабованість і синхронізація

Масштабованість і синхронізація

Basis CRM адаптується до зростаючих обсягів вашого бізнесу. Збільшуйте базу клієнтів і зберігайте великі обсяги, не турбуючись про пам'ять комп'ютера. Хмарне файлове сховище не має обмежень - ви можете збільшити обсяг в потрібний час.

Всі документи зберігаються і синхронізуються в режимі онлайн. Після завантаження зовнішнього файлу або створення документа всередині CRM системи, він стає моментально доступним для всіх у вашому офісі. Вносити правки можна прямо в картці клієнта або відкритої угоді. Одночасний доступ до документів економить час на пересилку файлів колегам. Файли не втрачаються і у вас завжди під рукою найактуальніша версія.

Вся корпоративна інформація тепер в одному місці. Більше не потрібно шукати документи на особистих комп'ютерах, флешках або картах пам'яті. Для роботи не потрібно фізична присутність в офісі. Доступ до файлів за логіном і паролем з комп'ютера, підключеного до інтернет, в будь-якій точці світу.

Що Ви отримуєте:

Швидкий доступ і безпека

Всі ваші робочі файли завжди під рукою. Змінили комп'ютер або звільнився співробітник, корпоративна документація залишається доступною для компанії.

Ефективна робота підлеглих

Не витрачайте час на пошуки, пересилання і оновлень версій документів. Всі останні правки зберігаються в CRM і доступні всім авторизованим користувачам.

Документи без терміну давності

Зберігайте всю історію документації по кожному клієнту і співробітнику без обмежень, не турбуючись про місце на диску. Будь-які дані будуть доступні через роки.

Зберігання даних в хмарі - сучасно і ефективно

Впроваджуйте останні розробки для оптимізації бізнес процесів і підвищення ефективності вашого підприємства. Хмарні сервіси в CRM - можливість працювати без обмежень в сучасному цифровому світі.

  • Доступ до файлів без прив'язки до офісного комп'ютера
  • Відсутність ризиків втрати даних
  • Економія на обладнанні і технічному обслуговуванні
Безкоштовна консультація
Зберігання даних в хмарі - сучасно і ефективно