Замовити ВЕДЕННЯ БАЗИ КЛІЄНТІВ В CRM

  • Облік, контроль і аналіз інформації про клієнтів
  • Автоматизація бізнес-процесів
  • Договори, рахунки, бухгалтерська звітність
  • Можливість розміщення в хмарі
  • Доступ з мобільних пристроїв
Залишити заявку
Замовити ВЕДЕННЯ БАЗИ КЛІЄНТІВ В CRM
Облік, контроль і аналіз інформації про клієнтів

Облік, контроль і аналіз інформації про клієнтів

Бази клієнтів в CRM - це гарантія збереження важливої інформації. Система фіксує 100% нових контактів, заявки через сайт, вхідні та вихідні дзвінки клієнтам. Менеджери працюють ефективніше - не потрібно витрачати час на переходи між додатками і таблицями після дзвінка або відправки email. Звільняючи співробітника, ви не втрачаєте його клієнтів.

У картці контакту налаштовуються поля, необхідні для вашого бізнесу - країна, мова, валюта. Можливо збереження кількох номерів телефону, робочої та особистої електронної пошти. У разі створення копії, CRM виявляє можливий дублікат за допомогою одного з ключових параметрів, показуючи відповідне повідомлення. Всі потенційні і закриті угоди, комерційна і бухгалтерська документація зберігається з прив'язкою до конкретного клієнта.

Єдина база дозволяє сортувати контакти по одному або декільком параметрам, експортувати списки для email і sms розсилок. Присутня функція індивідуального і групового призначення завдань менеджера по роботі з клієнтами (наприклад, подзвонити всім клієнтам). Доступна статистика роботи з холодними і теплими лідамі, дані про продажі.

Автоматизація бізнес-процесів

Автоматизація бізнес-процесів

CRM автоматизує бізнес-процеси, скорочує витрати і підвищує продуктивність персоналу. Дані в CRM оновлюються в режимі онлайн. Всі зміни зберігаються в системі і стають доступні для всіх учасників. Не потрібно пересилати численні копії файлів колегам і погоджувати правки. Налаштовувати списки клієнтів, виставляти рахунки, відправляти повідомлення і дзвонити - в CRM все це займає пару хвилин.

Картки клієнтів закріплюються за конкретним менеджером. При виставленні рахунку або договору, дані не потрібно вводити вручну. Інформація автоматично підставляється в необхідний бланк. У разі змін після закриття і збереження картки нові дані відразу ж доступні.

Автоматизація роботи відділу продажів - статистика лидов, аналітика продажів, відправка комерційних пропозицій і облік операцій - дозволяє витягувати максимум з нових заявок. Нагадування для менеджера (зробити дзвінок або відправити лист) гарантують, що жоден клієнт не втрачено. Розсилка автоматичних новин і нагадувань партнерам спрощує роботу співробітників. Звіти по відкритим і виконаним завданням доступні керівникові в будь-яку хвилину.

Що Ви отримуєте:

Управління комунікаціями

100% клієнтів тепер в одному місці. Повні дані, історія дзвінків, повідомлень і індивідуальні побажання для ще більшої лояльності покупців.

Ефективні продажі

Сегментування аудиторії, настройка воронок продажів, автоматичні розсилки для максимальної ефективності менеджерів.

Безпека і доступ з будь-якої точки світу

Працюйте з клієнтами, керуєте продажами і вирішуйте завдання без прив'язки до офісу. Статистика, звітність, автоматичні розсилки - завжди під рукою.

Запуск і впровадження за один день

Basis CRM - готове рішення по підвищенню задоволеності клієнтів і ефективного менеджменту продажів. Робота з контактами без втрати важливої інформації, наскрізна аналітика і облік роботи співробітників. Полегшите управління підприємством вже сьогодні!

  • Комплексна автоматизація процесів і онлайн продажів
  • Кастомізація під будь-який вид діяльності
  • Інтеграція з зовнішнім ПО - клієнт-банк, IP-телефонія, бухгалтерія
  • Хмарне рішення
Безкоштовна консультація
Запуск і впровадження за один день