Відправте свій номер телефону та email, і зможете спробувати BasisCRM в дії.

Без Basis CRM стоматологічна клініка/кабінет щодня втрачає:

 • Час. Співробітники відволікаються на збір, пошук та обробку інформації по кожному клієнту.
 • Гроші. Клієнти, які оперативно не отримують вирішення своєї проблеми, йдуть до конкурентів.
 • Клієнтів. При високому потоці пацієнтів знижується рівень обслуговування та лояльність клієнтів.


Заповніть форму та мінімізуйте втрати

Гнучка CRM

Basis CRM — комплексне рішення для спрощення комунікації з клієнтами, оптимізації планування прийомів, управління продуктивністю персоналу, автоматизації завдань та покращення обслуговування пацієнтів. Наша система забезпечує при цьому повну безпеку даних.

Basis CRM пропонує стоматологічним клінікам зручну цифрову функцію реєстрації для швидкого збирання інформації від нових та наявних пацієнтів. Наша система створює онлайн-форми, які легко вбудовувати на ваш веб-сайт, включаючи цифровий підпис та запис на прийом. Забудьте про друк бланків та їх розсилку поштою — CRM спрощує процес адаптації та заощаджує ваш час.

CRM ефективно управляє адміністративними завданнями, зберігає дані (історії лікування, знімки тощо) та спирається на минулі взаємодії. Надійна система містить інформацію щодо кожного пацієнта, відстежує візити, нагадування, прийоми та особисті дані.

Подробнее

Автоматизація робочих процесів

Basis CRM — потужні можливості автоматизації для стоматологічних кабінетів. Система економить ваш час та гроші у довгостроковій перспективі, автоматизуючи багато рутинних завдань. Інтерфейс системи дозволяє вибирати потрібну дію, а не вводити вручну.

Наша система допомагає керувати стоматологічною практикою, автоматизуючи та спрощуючи різні клінічні та адміністративні завдання:

 • Спілкування з пацієнтами (текстові повідомлення, чат бот та електронна пошта).
 • Графіки прийому та онлайн-форми прийому.
 • Медичні карти та записи пацієнтів (повна історія).
 • Інтеграція з рентген-апаратами для автоматизації збереження знімків.
 • Виставлення рахунків та обробка платежів (включаючи страхування).
 • Облік робочого часу працівників.

Оптимізуйте робочий процес та підвищуйте ефективність за допомогою результативного інструменту на ринку стоматологічних CRM — Basis CRM.

Подробнее

Створення та управління воронкою продажів

Basis CRM допомагає стоматологічним клінікам легко управляти потоком продажів. Наша система CRM надає цінну інформацію та аналітику для точного настроювання ваших маркетингових стратегій для досягнення більшого успіху.

Одні пацієнти хочуть зняти біль, інші хочуть швидкого обстеження, дехто мріє про сліпучу посмішку. Різниця в потребах пацієнтів величезна, і важко адаптувати відповіді характеру випадкових лідів. Інформація, зібрана за допомогою Basis CRM, дозволяє створювати спеціальний маркетинговий контент, орієнтований на основних потенційних пацієнтів. Ваша команда зможе зрозуміти характер запитів та цикл продажів, щоб покращити програми подальшого спостереження та лікування.

Завдяки функціям автоматизації ви можете надіслати потрібне повідомлення потрібним людям у потрібний час, стимулюючи продаж як потенційним, так і постійним клієнтам. Basis CRM дбає про ваших пацієнтів, щоб ви завжди були їх першим і єдиним вибором для стоматологічного лікування.

Взаємодія з клієнтами

Basis CRM допомагає покращувати комунікацію із пацієнтами. Оповіщення клієнтів через інтегрованих із системою сервісів розсилок або ботів заощаджують дорогоцінний час, підвищують лояльність клієнтів.

Автоматичні нагадування про прийом – найпоширеніший спосіб залучення потенційних відвідувачів. Але завдяки нашій CRM можна суттєво покращити комунікацію з клієнтами:

 • Розсилайте огляди вашої стоматологічної практики та стоматологічних процедур новим пацієнтам.
 • Надсилайте оновлення/зміни своїх послуг новим та наявним пацієнтам.
 • Налаштовуйте та відправляйте автоматичні нагадування про планові огляди кожні шість місяців.
 • Пропонуйте знижки на косметичну стоматологію, наприклад, 10% знижка на відбілювання зубів для тих, хто користувався цією послугою раніше.
 • Розсилайте рекомендації щодо дотримання правил гігієни порожнини рота.
 • Отримуйте та реєструйте відповіді від клієнтів на ваші повідомлення та листи.

Персональні повідомлення на основі даних із CRM (нагадування про прийом, привітання з днем ​народження або подяка за відгук пацієнта) забезпечують теплий та індивідуальний підхід до клієнтів та допомагають вашому стоматологічному кабінету або клініці при повторних зверненнях.

Яка вигода від Basis CRM

Взаємодія з клієнтами

Історія комунікацій з клієнтами в одному місці. Співробітники матимуть всю інформацію, яку їм потрібно знати про пацієнта для оперативного вирішення питань.

Якість обслуговування

Утримання та підвищення лояльності клієнтів. CRM відстежує поведінку відвідувачів, щоб допомогти визначити проблеми і швидко вирішити їх з вашими клієнтами.

Збільшення продажів

Оптимізація процесу продажів, побудова вирви продажів, автоматизація ключових завдань. Детальна аналітика об'ємної інформації та зрозумілі показники.

Впроваджуйте Basis CRM

Хмарна Basis CRM забезпечує безперешкодний доступ з будь-якого комп'ютера, планшета чи смартфона, дозволяючи вам приймати дзвінки, відповідати на запити та виконувати офісні завдання у будь-якому місці. Маючи постійний доступ до докладної інформації, що зберігається у хмарі, ви будете в кращому положенні для вирішення завдань та взаємодії з клієнтами.

Впроваджуйте Basis CRM. З першого дня отримуйте вигоди від використання системи, функціонал якої розроблено з урахуванням специфіки стоматологічної діяльності.

Безкоштовна консультація

Оберіть свій тариф

Базовий
Підходить для невеликих компаній с малою кількістю користувачів.
UAH
₴849
/ міс
1 місяць в бонус при оплаті за рік
Базові можливості, включаючи:
клієнтська база
документи
розклад
задачі
аналітика
20GB сховища
Детальніше
ПОПУЛЯРНИЙ
Premium
Підходить зростаючим компаніям для більшого контролю над процесами.
UAH
₴1649
/ міс
1 місяць в бонус при оплаті за рік
Усі базові можливості, а також:
телефонія
чати
гнучкі воронки продажів
розширена аналітика
50GB сховища
Детальніше
Enterprise
Підходить для великого бізнесу та компаній, яким потрібні продвинуті інструменти.
UAH
₴4149
/ міс
1 місяць в бонус при оплаті за рік
Усі можливості тарифа Premium, а також:
управління філіалами
брендування
пріоритетна підтримка
індивідуальні розробки
100GB сховища
Детальніше