Інтегрувати ТЕЛЕФОНІЮ В CRM

  • IP-телефонія, хмарні АТС
  • Спливаюча картка клієнта при дзвінку
  • Трекінг вхідних і вихідних дзвінків
Залишити заявку
Інтегрувати ТЕЛЕФОНІЮ В CRM
IP-телефонія, хмарні АТС

IP-телефонія, хмарні АТС

Basis CRM - це комплексна інтеграція з більш ніж 100 провайдерами IP-телефонії і віртуальними АТС. Дзвінок клієнту в один клік прямо з картки контакту і миттєва синхронізація даних дають безмежні можливості відділу продажів. Для прийому дзвінків потрібен IP-телефон або навушники з гарнітурою на робочому комп'ютері.

Інтеграція телефонії в CRM дозволяє побачити всю історію дзвінків клієнту, створювати угоду після розмови, відстежувати пропущені і отримувати детальну статистику. Аналізуйте якість клієнтського обслуговування завдяки записи розмов. Перегляд дзвінків, фільтрація за періодами допоможе вам зрозуміти, як відділ продажів справляється з завданнями. Завдяки інтеграції телефонії, ви можете відстежувати ефективність онлайн реклами, отримуючи точні дані про кількість вхідних дзвінків.

Якщо у вашому бізнесі тривалий цикл прийняття рішень, інтеграція дзвінків в CRM - незамінний інструмент для ефективного продажу. CRM фіксує історію починаючи з першого дзвінка. Менеджер і керівник бачать, скільки часу витрачається на конкретного клієнта для закриття угоди. Інтеграція телефонії вирішує важливе питання безпеки даних і комерційної таємниці. Здійснюючи дзвінки з CRM, а не з особистого мобільного, менше поля для зловживань. При звільненні працівника, вся історія переговорів з клієнтами більше не втрачена для роботодавця.

Спливаюча картка клієнта при дзвінку

Спливаюча картка клієнта при дзвінку

Інтеграція телефонії з CRM системою дозволяє автоматизувати обробку дзвінків від нових і постійних клієнтів. Під час вхідного дзвінка на екрані у менеджера спливає картка клієнта, яка містить всю історію операцій, зроблених покупок, переваг і заперечень. Завдяки картці співробітник знає, хто дзвонить, і може привітати клієнта по імені.

Під час розмови менеджер бачить все необхідне спілкування - термін оплати рахунку, індивідуальні знижки, особливі умови. Більше не потрібно запам'ятовувати масу інформації про кожного клієнта і вести докладні записи. Фіксуйте все в CRM прямо під час розмови. Після завершення дзвінка система запропонувати встановити нову задачу (передзвонити, відправити комерційну пропозицію, призначити зустріч) або додати в картку дані про побажання клиента.

Всі зміни миттєво синхронізуються і доступні колегам і керівництву. Це скорочує час на додаткову комунікацію і питання про поточний стан справ. Щоб перевірити статус клієнта, досить відкрити картку і ознайомитися з актуальними даними.

Трекінг вхідних і вихідних дзвінків

Трекінг вхідних і вихідних дзвінків

Трекінг, або відстеження, дзвінків (calltracking) - сучасний інструмент контролю трафіку та управління рекламними кампаніями. За допомогою трекінгу власник бізнесу може відстежувати, наскільки ефективні канали реклами, і контролювати бюджет. А маркетолог бачить повну картину конверсій сайту.

Віртуальна АТС, інтегрована в Basis CRM фіксує всі вхідні дзвінки. Доступна детальна аналітика за джерелами трафіку. Графіки та звіти формуються в зручному форматі для експорту. Відстежуйте загальна кількість вхідних і вихідних, розподіл навантаження між підлеглими і ефективність використання робочого часу.

Трекінг вихідних дзвінків дає уявлення про швидкість реагування і часу на обробку заявок. Аналізуйте і виключайте неефективні бізнес-процеси завдяки розгорнутій статистикою. Записи розмов в CRM корисні для перевірки якості клієнтського сервісу. Найвдаліші можна використовувати в якості навчальних матеріалів для нових співробітників. Можлива гнучка настройка доступу до дзвінків - записи розмов можуть бути відкриті для певної групи осіб.

Що ви отримуєте:

Збільшення ROI

Контролюйте роботу менеджерів без додаткових витрат і перетворюйте 100% вхідних звернень в клієнтів компанії. Аналізуйте дзвінки на всіх етапах воронки продажів.

Підвищення конверсії

Трекінг дзвінків виявляє неефективних співробітників і слабкі місця в скриптах продажів. Працюйте з холодними дзвінками і існуючими клієнтами однаково легко.

Прозорість і звітність

Інтеграція телефонії в CRM виключає маніпуляції співробітників. Вам доступна вся історія дзвінків і записи розмов.

Телефонія в CRM - підвищення продажів вже сьогодні!

Інтеграція телефонії в CRM спрощує обробку вхідних, роботу з вихідними дзвінками, позбавляє співробітників від рутинної роботи. Це економія часу менеджерів і грошей керівника.

  • Безліч віртуальних АТС
  • Дистанційна інтеграція за один день
  • Набір номера в один клік
  • Функція "Передзвонимо через 30 секунд"
  • Дзвінки в мобільній і десктопній версії
Безкоштовна консультація
Телефонія в CRM - підвищення продажів вже сьогодні!