Замовити автоматизацію складу і інтерфейс касира

  • Автоматичний облік замовлень і товарів
  • Управління торгівельним обладнанням
  • Інтерфейс касира
  • Облік і контроль над підприємством
Залишити заявку
Замовити автоматизацію складу і інтерфейс касира
Автоматичний облік замовлень і товарів

Автоматичний облік замовлень і товарів

Модуль автоматичного обліку замовлень і товарів - незамінний інструмент для інтернет-магазинів, підприємств оптової та роздрібної торгівлі. Basis CRM дозволяє управляти декількома торговельними точками і складами в єдиному інтерфейсі.

Автоматизація складу скорочує час на оформлення замовлень і облік товарів в наявності. Завантажити список і опис товарів можна з документа xls, csv або створити товар прямо в системі. Під час приймання товарів і оприбуткування в автоматичному режимі відстежують залишки за фактом і з урахуванням резерву. Функціонал зовнішніх складів дозволяє завантажувати залишки у постачальників і формувати асортимент товарів.

По складу є можливість вказати мінімальний необхідний залишок конкретних товарів, і програма сформує список для закупівлі. Можна привласнити додаткові маркери товару (закінчується термін придатності, неліквід, повернення). Інтеграція складу дозволяє управляти продажами і проводити відвантаження товару в пару кліків. Менеджер може перевірити наявність позиції перед оформленням замовлення за лічені секунди, а провести повну інвентаризацію - за кілька хвилин.

Детальніше
Управління торгівельним обладнанням

Управління торгівельним обладнанням

Basis CRM дозволяє інтегрувати будь-яке торговельне обладнання - еквайринг, принтер етикеток, сканер штрих-кодів, ваги. Будь-які товарні чеки, накладні та акти приймання товару формуються автоматично після сканування штрих-коду.

Автоматизація роботи з торговим обладнанням підвищує швидкість обслуговування клієнтів. Можливо впровадження бонусних програм і знижок на певні товари. Не потрібно міняти штрихкод товару для присвоєння знижки. Система автоматично оновить дані в торговій точці, касир вже сканує код з новою ціною.

Залежно від специфіки торговельної діяльності можуть бути підключені POS-монітори, термінали збору даних, фіскальні реєстратори і програмні РРО. Всі дані синхронізуються і доступні для керівника, бухгалтера, завідувача складом та інших осіб в режимі онлайн.

Детальніше
Інтерфейс касира

Інтерфейс касира

Робота касира або продавця спрощується завдяки інтеграції інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Співробітник може легко створювати чек і проводити стандартні касові операції. Касир може приймати оплату готівковим і безготівковим способом, оформляти повернення товару. Для доступу необхідно ввести логін і пароль (відкрити і закрити зміну).

При скануванні штрих-коду товару касир бачить доступні акції і знижки. Якщо магазин використовує картки лояльності, інформація про бонуси клієнта відобразиться на екрані. Для роботи досить встановити POS-термінал або планшет з доступом в Інтернет. Якщо з'єднання нестабільно, система підтягує дані з кешу браузера.

В меню доступна друк касових і фіскальних чеків, вибір способу оплати, повернення товару, робота з ваговим товаром. Функція відкладених чеків дозволяє оформляти продаж, поки покупець продовжує робити покупки. Можна задати різні системи оподаткування, валюту для чеків.

Детальніше
Облік і контроль над підприємством

Облік і контроль над підприємством

Автоматизація складу і торгових терміналів дозволяє керівнику завжди бути в курсі роботи компанії або магазину. Аналітика з актуальних залишкам дає можливість своєчасно планувати закупівлі та виключати перебої з поставками товарів. Доступні докладні звіти про продажі по кожному товару, торговій точці, співробітнику.

Точні дані допомагають планувати асортимент, видаляючи неходові позиції. Настроювані повідомлення про термін придатності товарів - вчасно реалізувати обрані позиції зі знижкою. Аналітика по торговій точці і співробітникові дозволить побачити, який магазин або менеджер приносить найбільший прибуток.

Автоматизація складу і торгівлі захищає від крадіжок і співробітників, і покупців. Інвентаризація по всіх складах і торгових точках проводиться за кілька хвилин без необхідності закривати магазини на переоблік. Basis CRM дозволяє автоматизувати роботу складу та торгівлю будь-якого підприємства, незалежно від кількості філій.

Детальніше

Що Ви отримуєте:

Склад під контролем

Ведіть облік прийнятого, реалізованого, неліквідного і повернутого товару. Проводьте інвентаризацію, враховуйте залишки і плануйте закупівлі в пару кліків.

Швидке обслуговування відвідувачів

Підключіть сучасне торгівельне обладнання, щоб обслуговувати клієнтів ще швидше - POS-термінали, сканери штрих-кодів, принтери етикеток і еквайринг.

Підвищення продажів завдяки аналітиці

Розробляйте стратегію бізнесу на підставі точних даних. Щоденні звіти про продажі, касової виручки і роботі співробітників у вас під рукою.

Автоматизація торгової точки за 1 день

Легке і ефективне управління торгівлею від Basis CRM для офлайн і онлайн бізнесу!

  • Управління складом і торговими точками
  • Всі дані в єдиному інтерфейсі
  • Швидке обслуговування клієнтів
  • Захист від зловживань
Безкоштовна консультація
Автоматизація торгової точки за 1 день